Zobacz więcej

BJB – stomatologia w Krakowie

BJB to Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii założona przez Barbarę Borowską-Jachym i Roberta Jachyma – małżeństwo lekarzy, absolwentów krakowskiej Akademii Medycznej.

Głównym nurtem działania Kliniki, oprócz tradycyjnego leczenia dentystycznego, jest implantologia i stomatologia estetyczna – są to usługi medyczne, których popularność w Polsce gwałtownie rośnie. Dzięki licznym szkoleniom w kraju i za granicą, lekarze tworzący kadrę BJB podnoszą swoje kompetencje i doskonale potrafią sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Pacjentów.

Dentysta w Krakowie – atrakcyjne ceny zabiegów

Stomatolog w Krakowie wcale nie musi być drogi. Staramy się znaleźć kompromis między wykorzystywaniem najnowszych technologii a rozsądnym kosztem zabiegów. Wszystko po to, by nasi Pacjenci czuli się komfortowo.

Profesjonalizm, rodzinna atmosfera oraz inwestowanie w wiedzę i nowoczesny asortyment sprawiają, że Pacjenci przyjeżdżają do Kliniki z całego świata – od Australii, przez Austrię, Wielką Brytanię, aż po wiele polskich miast. Założyciele Kliniki oraz wszyscy pracujący w niej lekarze kierują się jedną zasadą: krakowski dentysta (choć dotyczy to także lekarzy z pozostałych miast) musi mieć w sobie coś z artysty rzeźbiarza i coś z rzemieślnika, bo tylko wtedy zwykłe plombowanie może się zmienić w małe dzieło sztuki.

IMG_9576

Skontaktuj się z nami przez bezpłatną infolinię

Facebook