Zobacz więcej

Stomatologia w Krakowie: ortodoncja

aparat ort

BJB Klinika, starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, współpracuje z lekarzem specjalistą z zakresu ortodoncji.

Szczegółowa diagnostyka, ustalenie planu leczenia ortodontycznego oraz wgląd do karty Pacjenta pozwala precyzyjnie ustalić przyczynę problemu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie, którym często jest zastosowanie aparatu ortodontycznego. Jego forma zależy od problemu z jakim zgłosił się Pacjent oraz jego indywidualnych preferencji. Nasz krakowski dentysta będzie w stanie określić, jakiego leczenia Państwo wymagają.

 

 

Dentysta z Krakowa ‒ kiedy należy zgłosić się do ortodonty?

Istnieje o najmniej kilka sytuacji, które powinny skłonić Pacjenta do odbycia konsultacji ortodontycznej. Zaleca się ją m.in.:

  • w przypadku wady wymowy (która może być spowodowana nieprawidłowym ułożeniem zębów)
  • w przypadku bólu spowodowanego uciskiem w jamie ustnej
  • ze względów estetycznych (nasza stomatologia estetyczna obejmuje także inne rozwiązania z zakresu poprawy wyglądu uzębienia)
  • gdy po wizycie kontrolnej dentysta stwierdzi, że aparat ortodontyczny jest konieczny ze względów zdrowotnych (np. dla ocalenia przyszłych zębów).

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej kompleksowej oferty ortodontycznej. Gwarantujemy uczciwe i rzetelne podejście do Pacjenta. Najważniejsza jest dla nas troska o jego zdrowie i komfort, więc warto zaufać naszemu doświadczeniu.

Masz pytanie? Z przyjemnością na nie odpowiemy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Rodent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NZOZ BJB Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Krakowie, osiedle Słoneczne 11/U, 31-957 Kraków, w celu kontaktu w związku z przesłanym za pośrednictwem formularza kontaktowego zgłoszeniem. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Rodent Spółka z o.o.NZOZ BJB Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Krakowie, Osiedle Słoneczne 11/U, 31-957 Kraków.

Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności

ORTODONCJA CENY

Konsultacja ortodontyczna100,0
Konsultacja ortodontyczna wraz z analizą modeli, analizą zdjęć rtg oraz z planem leczenia200,0
Wyciski ortodontyczne50,0
Aparat stały metalowy 1 łuk2100,0
Aparat stały estetyczny porcelanowy 1 łuk 3500,0
Aparat stały estetyczny kryształowy 1 łuk3500,0
Aparat samoligaturujący metalowy 1 łuk3000,0
Aparat samoligaturujący estetyczny 1 łuk3900,0
Kontrola aparatu stałego 1 łuk180,0
Kontrola aparatu stałego 2 łuki250,0
Łuk podniebienny400,0
Hass, Hyrax1200,0
Płytka Schwartza 800,0
Aparat blokowy 1000,0

 

Skontaktuj się z nami przez bezpłatną infolinię

Facebook