Zobacz więcej

Diagnostics

Postawienie właściwej diagnozy jest bardzo ważne w każdym procesie leczenia. Pozwala ono uniknąć niepotrzebnych zabiegów, oszczędza czas i daje szansę na skuteczne pozbycie się problemu bez przeżywania niepotrzebnego bólu. Klinika BJB jest wyposażona w bardzo precyzyjny sprzęt diagnostyczny, który pomaga sprecyzować problem z jakim zgłosił się pacjent.

W Klinice znajdziemy m.in.:

pracownia

pracownię rentgenowską przeznaczoną do robienia zdjęć stomatologicznych. Jest ona wyposażona w najnowsze aparaty RTG, które generują bardzo niską dawkę promieni X i tym samym zapewniając pacjentowi bezpieczeństwo znacznie ułatwiają diagnostykę.

wywolywarka

w pełni automatyczną wywoływarkę zdjęć, którą posługują się technicy radiolodzy – dzięki niej zdjęcia mają bardzo wysoką jakość i lepiej obrazują problem stomatologiczny pacjenta.

kamera-wewnatrzust

kamerę wewnątrzustną, która poprzez przekazywanie obrazu na monitor bardzo precyzyjnie wskazuje obszary wymagające interwencji lekarza.

endodoncja

salę do endodoncji, czyli leczenia kanałowego, która została wyposażona m.in. w mikroskop i endometry oraz urządzenia służące do wypełniania kanałów.

stymulacja

pracownię do terapii laserem biostymulacyjnym

sala-profilaktyki

salę do profilaktyki jamy ustnej, gdzie można nauczyć się jak prawidłowo szczotkować zęby i dbać o ich higienę na co dzień

Wszystkie te profesjonalnie wyposażone pomieszczenia oraz cały sprzęt diagnostyczny znajduje się w obrębie budynku BJB Kliniki przy ulicy Lubicz – dzięki temu pacjent może podczas jednej wizyty zostać w pełni zdiagnozowany i ustalić ze stomatologiem plan leczenia. A od tego już tylko krok do pozbycia się bólu i dyskomfortu.

Skontaktuj się z nami przez bezpłatną infolinię

Facebook