Zobacz więcej

Dentysta z Krakowa: diagnostyka

Każdy krakowski stomatolog doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że postawienie właściwej diagnozy jest bardzo ważne w każdym procesie leczenia. Pozwala ono uniknąć niepotrzebnych zabiegów, oszczędza czas i daje szansę na skuteczne pozbycie się problemu bez przeżywania niepotrzebnego bólu. Klinika BJB jest wyposażona w bardzo precyzyjny sprzęt, który pomaga sprecyzować problem, z jakim zgłosił się Pacjent.

W naszych gabinetach znajdą Państwo między innymi profesjonalnie wyposażone pomieszczenia oraz cały sprzęt diagnostyczny. To wszystko znajduje się w obrębie budynku BJB Kliniki przy ulicy Lubicz – dzięki temu Pacjent może podczas jednej wizyty być w pełni zdiagnozowany i ustalić ze stomatologiem plan leczenia. Od tego już tylko krok do pozbycia się bólu i dyskomfortu.

W Klinice znajdziemy m.in.:

BJB Stomatologia Estetyczna

pracownię rentgenowską przeznaczoną do wykonywania zdjęć stomatologicznych. Jest ona wyposażona najnowsze cyfrowe aparaty RTG, które generują bardzo niską dawkę promieni X i tym samym zapewniając Pacjentowi bezpieczeństwo znacznie ułatwiają diagnostykę.

 

 

system Cerec, wykorzystujemy do projektowania i wykonywania licówek, koron pełnoceramicznych i mostów pełnoceramicznych bez pobieranie klasycznego wycisku. Wykonujemy te usługi protetyczne podczas jednej wizyty.  

kamera-wewnatrzust

 kamerę wewnątrzustną Bluecam, która poprzez przekazywanie obrazu na monitor bardzo precyzyjnie wskazuje obszary wymagające interwencji lekarza i służy także do pobieranie wirtualnych wycisków.

endodoncja

  salę do endodoncji, czyli leczenia kanałowego, która została wyposażona m.in. w mikroskop i endometry oraz      urządzenia służące do wypełniania kanałów.

stymulacja

  pracownię do terapii laserem biostymulacyjnym

sala-profilaktyki

salę do profilaktyki jamy ustnej, gdzie można nauczyć się jak prawidłowo szczotkować zęby i dbać o ich higienę na co dzień

Wszystkie te profesjonalnie wyposażone pomieszczenia oraz cały sprzęt diagnostyczny znajduje się w obrębie budynku BJB Kliniki przy ulicy Lubicz – dzięki temu Pacjent może podczas jednej wizyty zostać w pełni zdiagnozowany i ustalić ze stomatologiem plan leczenia. A od tego już tylko krok do pozbycia się bólu i dyskomfortu.

Skontaktuj się z nami przez bezpłatną infolinię

Facebook