Zobacz więcej

Krakowska stomatologia ‒ kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką dentystyczną BJB. Od wielu lat staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych Pacjentów, którzy z zadowoleniem do nas wracają i wystawiają nam rekomendacje.  Cenimy sobie ich zdrowie, komfort i samopoczucie, dlatego oferujemy najlepszej klasy usługi w rozsądnej cenie.

Szczególną popularnością cieszy się u nas stomatologia estetyczna, choć wykonujemy również implanty zębowe, protezy itd. Słyniemy z bezbolesnego znieczulania. Zapraszamy!

Nasza lokalizacja

Można się z nami skontaktować, wypełniając formularz lub korzystając z poniższych danych:

BJB Stomatologia Estetyczna

Adres: ul. Lubicz 24, 31-503 Kraków

+48 12 430 34 63,
+48 604 407 042.

Email:

e-mail: info@bjb.net.pl.

Bezpłatny parking dla pacjentów znajduje się na ul. Rakowickiej 9 – zaledwie 5 minut od kliniki BJB.

Bezpłatna infolinia dla pacjentów: +48 800 101 208.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Rodent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NZOZ BJB Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Krakowie, osiedle Słoneczne 11/U, 31-957 Kraków, w celu kontaktu w związku z przesłanym za pośrednictwem formularza kontaktowego zgłoszeniem. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Rodent Spółka z o.o.NZOZ BJB Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Krakowie, Osiedle Słoneczne 11/U, 31-957 Kraków.

Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności

captcha

 

Facebook