Zobacz więcej

Implanty zębowe ‒ rozwiązanie trudnych problemów

most kombinowany na implantach i na zębach

most kombinowany na implantach i na zębach

Implantologia to dziedzina chirurgii skupiająca się na uzupełnianiu pustych miejsc, w których powinny tkwić zęby, estetycznymi implantami zębowymi, zwanymi wszczepami tytanowymi. Implanty zęba są obecnie dostępne dla każdego, kto chce czuć się komfortowo i uśmiechać się bez wstydu.

 

 

 

 

 

 

Implanty stomatologiczne ‒ rodzaje

W zależności od cech charakterystycznych i kryteriów, implanty zębowe można podzielić na kilka rodzajów:

  • implanty śródkostne: mocowane w pobliżu kości budującej szczękę lub żuchwę,
  • implanty podokostnowe: instalowane bezpośrednio pod dziąsłem,
  • implanty tytanowe,
  • implanty metalowe,
  • implanty polimerowe,
  • implanty ceramiczne.

Zazwyczaj implanty mają średnicę około 3,5-4,0 milimetrów. Przy prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej i przestrzeganiu zasad higieny, uzupełnienie może wystarczyć Pacjentowi nawet na 40 lat.

Implanty w klinice BJB ‒ ile kosztuje wstawienie zęba?

Osobą, która doradzi i ustali indywidualny plan leczenia jest oczywiście lekarz stomatolog lub chirurg stomatolog. Implanty można wstawić jedynie po wcześniejszej konsultacji i badaniach. Cały proces wszczepienia implantu zębowego (od momentu rozpoczęcia badań do zwieńczenia pracy chirurgicznej) trwa kilka miesięcy. Warto uzbroić się w cierpliwość – gwarantuje to doskonały estetycznie i jakościowo efekt.

Masz pytanie? Z przyjemnością na nie odpowiemy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Rodent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NZOZ BJB Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Krakowie, osiedle Słoneczne 11/U, 31-957 Kraków, w celu kontaktu w związku z przesłanym za pośrednictwem formularza kontaktowego zgłoszeniem. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Rodent Spółka z o.o.NZOZ BJB Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Krakowie, Osiedle Słoneczne 11/U, 31-957 Kraków.

Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności

 

Facebook