Zobacz więcej

Stomatologia w Krakowie: endodoncja, czyli leczenie kanałowe

implantologia

Leczenie kanałowe uważane jest za bardzo bolesny i nieprzyjemny proces. Nie można się temu dziwić, ponieważ polega on na oczyszczeniu i wypełnieniu kanałów zębowych, które ‒ tkwiąc głęboko w strukturze zębów ‒ mogą stać się źródłem silnego bólu wywołanego stanami zapalnymi. Jednak zawsze, nawet w trudnych przypadkach, warto spróbować leczenia kanałowego, ponieważ pozwala ono zachować korzeń zęba – jego najcenniejszy filar.

 

 

Czy zabiegi endodoncyjne muszą boleć?

Dobry dentysta może znacząco zminimalizować ból podczas tego skomplikowanego zabiegu. W naszych gabinetach stosujemy bezbolesne znieczulanie przy użyciu innowacyjnego japońskiego urządzenia o nazwie ANAEJECT oraz oferujemy możliwość znieczulenia pod narkozą  (sedoanalgezja). Warto więc oddać się w ręce naszych specjalistów.

Co ważne, nasz krakowski stomatolog, wykorzystując swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie, jest w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić leczenie kanałowe – tak, by Pacjent mógł jak najszybciej opuścić fotel i cieszył się zdrową jamą ustną, bez stanów zapalnych.

Dla uzyskania jak największej precyzji i tym samym zmniejszenia dyskomfortu Pacjenta, w klinice BJB wykorzystuje się mikroskop dentystyczny.

 

 

Masz pytanie? Z przyjemnością na nie odpowiemy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Rodent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NZOZ BJB Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Krakowie, osiedle Słoneczne 11/U, 31-957 Kraków, w celu kontaktu w związku z przesłanym za pośrednictwem formularza kontaktowego zgłoszeniem. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Rodent Spółka z o.o.NZOZ BJB Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Krakowie, Osiedle Słoneczne 11/U, 31-957 Kraków.

Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności

Skontaktuj się z nami przez bezpłatną infolinię

Facebook