Zobacz więcej

Stomatolog w Krakowie ‒ leczenie bez bólu i lęku

Anaeject

komputerowe znieczulenie

Bezbolesna wizyta u dentysty? Z naszą kliniką BJB to możliwe. Z prawdziwą przyjemnością wykorzystujemy osiągnięcia najnowszej medycyny dla poprawy komfortu i warunków leczenia naszych Pacjentów. Przeprowadzane przez nas zabiegi dentystyczne odbywają się w znieczuleniu, a dzięki nowoczesnym technologiom nawet sam proces znieczulania igłą jest całkowicie bezbolesny. 

Znieczulanie komputerowe

Przy każdym, nawet niewielkim zabiegu stomatologicznym, stosujemy bezbolesne znieczulenie miejscowe. Do tego celu używamy systemu ANAEJECT japońskiej firmy Nishika. Jest to sterowana komputerowo strzykawka elektroniczna, która kontroluje jednocześnie dawkę oraz ciśnienie podawanego znieczulenia, pozwalając na bezbolesny i skuteczny efekt.

Znieczulanie pod narkozą (sedoanalgezja)

Nasza krakowska stomatologia może pochwalić się także możliwością zapewnienia znieczulenia ogólnego . W przypadku zabiegów chirurgii stomatologicznej leczenie bezbolesne zapewnia nam sedoanalgezja, przeprowadzana w obecności specjalisty anestezjologa. Sedoanalgezja to alternatywna metoda w stosunku do klasycznej narkozy, która:

  • likwiduje lęk przed zabiegiem dentystycznym,
  • jest bezpieczna dla Pacjentów (polecana także osobom z nadciśnieniem),
  • gwarantuje komfort dla Pacjenta poprzez działania rozluźniające i uspokajające.

Facebook