Zobacz więcej

CEREC w Krakowie – bez wycisku, na jednej wizycie

cerec

Czym jest system CEREC? To innowacyjna metoda, która pozwala na niezwykle precyzyjne wykonywanie koron, mostów i licówek. Wykorzystuje zaawansowaną technologię cyfrową 3D, która daje możliwość stworzenia wymienionych prac protetycznych, bez konieczności pobierania wycisku od Pacjenta. Jakie jeszcze zalety posiada system CEREC?

 

 

 

  • Bezpieczeństwo Ze względu na ilość przeprowadzonych nad tą technologią badań mają Państwo gwarancję, że wykonane prace będą najwyższej jakości. Ponadto, porcelana, której używa się w procesie frezowania licówki czy mostu, jest bezpieczna dla alergików.
  • Wygoda: Dzięki technologii CEREC w krakowskiej klinice stomatologii BJB, można odbudować brakujący element w czasie jednej wizyty. Tradycyjne metody wykonywania uzupełnień wymagają dużej cierpliwości, ponieważ okres oczekiwania i dopasowywania może trwać od kilku dni nawet do dwóch tygodni. System CEREC pozwala na realizację całego procesu w 2-3 godziny.
  • Trwałość: Porcelana, której używa się do tworzenia mostów i licówek oraz z której  zbudowane są korony ceramiczne, jest wykorzystywana w systemie CEREC. Charakteryzuje się ona wysoką odpornością na uszkodzenia i gwarantuje satysfakcję Pacjentów.
  • Naturalny efekt: Istnieje bardzo szeroka gama barw i odcieni materiałów, z których wykonuje się mosty oraz licówki metodą CEREC. Dzięki temu Pacjent, w porozumieniu z lekarzem, może wybrać odcień porcelany, idealnie dopasowany do naturalnego koloru zębów.

Każdy stomatolog z krakowskiej kliniki BJB wykonuje prace w systemie CEREC.

Masz pytanie? Z przyjemnością na nie odpowiemy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Rodent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NZOZ BJB Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Krakowie, osiedle Słoneczne 11/U, 31-957 Kraków, w celu kontaktu w związku z przesłanym za pośrednictwem formularza kontaktowego zgłoszeniem. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Rodent Spółka z o.o.NZOZ BJB Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Krakowie, Osiedle Słoneczne 11/U, 31-957 Kraków.

Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności

W skład systemu Cerec wchodzą:

Przykłady prac wykonanych systemem Cerec w naszej Klinice:

most pełnoceramiczny trzypunktowy:

 

most pełnoceramiczny czteropunktowy:

most pełnoceramiczny dwupunktowy:

pojedyncze korony pełnoceramiczne

Facebook